Romantický glamping na rozhledně

Publikováno:
|
Romantický glamping na rozhledně
Romantický glamping na rozhledně
Romantický glamping na rozhledně
Romantický glamping na rozhledně

Každý si občas potřebuje odskočit od nudné rutiny a dobít baterky. Odpočiňte si a dopřejte si zasloužený relax na jedinečné glampingové rozhledně uprostřed lesů kousek od Liberce. Ubytování nabízí útulný romantický interiér, který dokonale snoubí luxus s přírodou – čeká tu na vás i privátní sauna. Ze střešní terasy můžete dalekohledem pozorovat nedaleký Ještěd či noční oblohu. Nač tedy čekat? Zastavte se, nadechněte se příjemné vůně stromů a užívejte si intimity a klidu tohoto překrásného místa.

Vyberte si z následujících 1 možností

Romantický glamping na rozhledně, 2 noci (sezóna 2024), 2 osoby, 3 dny

Mám zájem »
11550,00 kč

Další informace

Toužíte se ubytovat v útulném pokojíčku a zároveň v blízkosti přírody? Z pohodlí postele sledovat lesní život v korunách stromů a na terase se zaposlouchat do zpěvů ptáků? Ať už budete uprostřed lesa, či na rozkvetlé louce, netradiční ubytování v přírodě vám jistě vyrazí dech! Glampingová místa jsou pak pro vás ideálními útočišti pro relaxaci a odpočinek. A co si můžete konkrétně představit pod pojmem „glamping“ nebo také „glam camping“? 

Klid naleznete v luxusním treehousu s privátní saunou a houpací sítí na terase. A možná vám i veverka na rameno vyskočí! Nebo využijte nabídku zážitkového ubytování na unikátní lokalitě, jako je například romantická obytná rozhledna pro dva s jedinečnými výhledy po okolí. Táborníci jistě ocení i pobyty s možností opékání buřtů či grilování na ohni. Ať už pojedete s rodinou nebo se svou drahou polovičkou na romantický víkend, určitě si takový netradiční pobyt na samotě v přírodě patřičně užijete!

Galerie

Získala jsi Vás tato nabídka?

Hledáte něco jiného?

Prozkoumejte zážitky z podobných kategorii: