Pilotem vírníku na zkoušku

Publikováno:
|
Pilotem vírníku na zkoušku
Pilotem vírníku na zkoušku
Pilotem vírníku na zkoušku
Pilotem vírníku na zkoušku

Ani vrtulník, ani letadlo, něco mezi. Vírník je dvoumístný letoun, který je opatřen rotujícími nosnými plochami, které se roztáčejí nabíhajícím větrem. K tomu mu dopomáhá klasický tlačný motor s vrtulí. Užijte si jedinečnou kombinaci adrenalinu a pomalého vyhlídkového letu, během kterého si budete moci užít všechny krásy okolí.   

Vyberte si z následujících 2 možností

Pilotem vírníku na zkoušku, 1 osoba, 30 minut

Mám zájem »
3890,00 kč

Pilotem vírníku na zkoušku, 1 osoba, 60 minut

Mám zájem »
6790,00 kč

Další informace

Posadit se do kokpitu a vzít do ruky knipl, to by mohlo vypadat jako scéna jak z amerického filmu Topgun, ale není tomu tak. Už to není jen Tom Cruise, který může pilotovat, kdy se mu zachce. Máme pro Vás ultralehká letadla zvaná ultralighty, máme pro Vás o něco těžší Cessnu, máme pro vás čtyřmístný vrtulník Robinson R44 a všechny tyto stroje můžete doopravdy pilotovat. Tak, jak si to zkusil třeba Marek Ztracený, když se stal Pilotem vrtulníku na zkoušku

 

Fakt. Nejprve do vás dostaneme teorii a po pár hodinách biflování informací z meteorologie, navigace, studování map, plánování letu a pilování frazeologie pro komunikaci s řídící věží, půjdeme na to. Budete dělat druhého pilota a věřte tomu, že budete mít celý stroj na povel. Ti odvážnější si mohou na závěr rovnou zkusit přistát. Ale musíme se přiznat, že my jsme si netroufli :). Pilotní průkaz nepotřebujete, ale pokud chcete být pilotem na zkoušku, všechno si osahat a prubnout, tak to jste tu správně. A všechny ty zkratky jako PPL, ATPL, CPL, MEP, FI, IR a jiné, si nechte v záloze. Třeba na ně dojde časem ;).

Galerie

Získala jsi Vás tato nabídka?

Hledáte něco jiného?

Prozkoumejte zážitky z podobných kategorii: