Kurz portrétní fotografie v ateliéru

Publikováno:
|
Kurz portrétní fotografie v ateliéru
Kurz portrétní fotografie v ateliéru
Kurz portrétní fotografie v ateliéru
Kurz portrétní fotografie v ateliéru

Fotíte více než rádi a stále se snažíte zdokonalit své schopnosti? Objevte kouzlo portrétní fotografie, díky kterému budou vaše budoucí snímky obsahovat osobitého ducha a v rodinném albu se budou vyjímat na předních stránkách. Kurz je vhodný i pro začínající fotografy, kteří by se rádi na portréty v budoucnu zaměřili. Naučíte se, jak správně komunikovat s modelkou či modelem, jak pracovat s jednotlivými detaily a ateliérovou technikou. V průběhu celého dne si vyzkoušíte focení portrétů a nudit se rozhodně nebudete. 🙂  Po tomto kurzu uvidíte v každé tváři potenciál na ideální fotku do rámečku!

Vyberte si z následujících 2 možností

Kurz portrétní fotografie v ateliéru, 1 osoba, 5 hodin

Mám zájem »
3660,00 kč

Kurz portrétní fotografie v ateliéru, 2 osoby, 5 hodin

Mám zájem »
6840,00 kč

Další informace

V dětství chtěla většina z nás být kosmonautem, herečkou, doktorkou nebo strojvůdcem. Životní osudy nás nakonec přivedly ke zcela jinému povolání, ale jsou chvíle, kdy bychom to své nejraději pověsili na hřebík, a ke svému snu se vrátili. Máte-li chuť alespoň na krátký čas nahlédnout pod pokličku jiného povolání, něco se naučit, něco si zkusit a prožít den zcela jinak, stačí si vybrat. Třeba jsme se trefili do vašeho dětského snu.

I známé osobnosti někdy zatouží dělat něco pro mě zcela nového a netradičního. Jakub Kohák se stal Ošetřovatelem v ZOO. Módního návrháře Osmani Laffitu jsme poslali na kurz Kovářem na zkoušku. A Marka Vašuta jsme vynesli do oblak, když si zkoušel jaké to je být Pilotem balónu

Galerie

Získala jsi Vás tato nabídka?

Hledáte něco jiného?

Prozkoumejte zážitky z podobných kategorii: