Glamping v lese pro dva

Publikováno:
|
Glamping v lese pro dva
Glamping v lese pro dva
Glamping v lese pro dva
Glamping v lese pro dva

Toužíte se na chvíli „ztratit“ v lese? Zažít ta tichá rána s vycházejícím sluncem a zpívajícími ptáky? Tyto krásné glampingové stany vám poskytnou dokonalý relax a romantiku zároveň. V lese v okolí krásného jihočeského města Bechyně vám bude jako v ráji a těžko se vám bude vracet do reality všedních dní. Zažijte alespoň na chvíli tyto jedinečné okamžiky.

Vyberte si z následujících 1 možností

Glamping v lese pro dva, 2 noci (AKCE DO 30.6.2024), 2 osoby, 3 dny

Mám zájem »
4490,00 kč

Další informace

Toužíte se ubytovat v útulném pokojíčku a zároveň v blízkosti přírody? Z pohodlí postele sledovat lesní život v korunách stromů a na terase se zaposlouchat do zpěvů ptáků? Ať už budete uprostřed lesa, či na rozkvetlé louce, netradiční ubytování v přírodě vám jistě vyrazí dech! Glampingová místa jsou pak pro vás ideálními útočišti pro relaxaci a odpočinek. A co si můžete konkrétně představit pod pojmem „glamping“ nebo také „glam camping“? 

Klid naleznete v luxusním treehousu s privátní saunou a houpací sítí na terase. A možná vám i veverka na rameno vyskočí! Nebo využijte nabídku zážitkového ubytování na unikátní lokalitě, jako je například romantická obytná rozhledna pro dva s jedinečnými výhledy po okolí. Táborníci jistě ocení i pobyty s možností opékání buřtů či grilování na ohni. Ať už pojedete s rodinou nebo se svou drahou polovičkou na romantický víkend, určitě si takový netradiční pobyt na samotě v přírodě patřičně užijete!

Galerie

Získala jsi Vás tato nabídka?

Hledáte něco jiného?

Prozkoumejte zážitky z podobných kategorii: