Exkluzivní degustace od sushi mistrů pro dva

Publikováno:
|
Exkluzivní degustace od sushi mistrů pro dva
Exkluzivní degustace od sushi mistrů pro dva
Exkluzivní degustace od sushi mistrů pro dva
Exkluzivní degustace od sushi mistrů pro dva

Dopřejete svým chuťovým pohárkům exkluzivní degustační menu, které pro vás připraví samotní mistři kuchaři japonské kuchyně. Vše, co se vám objeví na stole vám bude dostatečně představeno a nebude nouze o zajímavé informace k jednotlivým pokrmům. Každé sousto pro vás bude zážitkem, jelikož vás skoro přenese do samotného Japonska. Toto menu je pečlivě sestaveno tak, aby obsáhlo to nejlepší z této kultury, která se pyšní svou pečlivostí a jemnou přípravou lahodných jídel.

Vyberte si z následujících 1 možností

Exkluzivní degustace od sushi mistrů pro dva, 2 osoby, 3 hodiny

Mám zájem »
2450,00 kč

Další informace

Nahlédnout do kuchyně šéfkuchařům z největších hotelů, ochutnat ty nejvybranější lahůdky nebo se naučit kuchyňské triky, které vašeho partnera či partnerku nenechají chladným. To jsou gurmánské zážitky, při kterých se vám budou plnit chuťové pohárky a bezpochyby nezůstane jen u vaření. Zážitek chutí a vůní může být dokonalým dárkem pro vás i vaše blízké. Kultura stravování, gurmáni, gurmeti, food festivaly a degustační menu v restauracích…to vše ukazuje na nebývalý zájem o dobré jídlo, o netradiční kuchyně a o ochotě pronikat do tajemství světového gurmánství. Pořiďte zážitkový kurz vaření pro sebe nebo své blízké a v tom druhém případě trvejte na ochutnávce, při které zjistíte, že gurmánský zážitek je přece velká škoda nesdílet.
Nebo se naučte pracovat s čokoládou. Tak jako my, když jsme byli na kurzu výroby čokoládových pralinek. Zkušená čokolatiérka všechno ukáže, vysvětlí a na vás už je jen vymyslet tu nejlepší náplň do vaší pralinky a ochutnávat. 

Galerie

Získala jsi Vás tato nabídka?

Hledáte něco jiného?

Prozkoumejte zážitky z podobných kategorii: