Exkluzivní let balónem nad Alpami

Publikováno:
|
Exkluzivní let balónem nad Alpami
Exkluzivní let balónem nad Alpami
Exkluzivní let balónem nad Alpami
Exkluzivní let balónem nad Alpami

Máte-li rádi hory a dobrodružství, je pro vás let v horkovzdušném balónu jako stvořený. Zařaďte se po bok pár desítek lidí, kteří měli možnost z balónového koše obdivovat majestátnost alpských vrcholků i údolí. Sledujte lyžaře na sjezdovkách, zasněžené silničky a vesnice a užijte si hory trochu jinak. A po přeletu alpských vrcholků třeba přistanete rovnou na sjezdovce :).

Vyberte si z následujících 2 možností

Exkluzivní let balónem nad Alpami, 1 osoba, 90 minut

Mám zájem »
8480,00 kč

Exkluzivní let balónem nad Alpami, 2 osoby, 90 minut

Mám zájem »
16680,00 kč

Další informace

Let v horkovzdušném balónu je krásný a romantický zážitek, který ocení prakticky každý. Strach z výšek vás nebude omezovat, jen vstoupíte do proutěného koše připoutaného k obřímu balónu nad vaší hlavou, získá si vás.
V balónu se budete vznášet desítky metrů nad povrchem země, ale také třeba desítky centimetrů nad vcholky stromů. My jsme s naším balonem zažili i vyhlídkový let nad Alpami. 
Při výběru letu balónem můžete zvolit letenku do balónu, kde poletíte s ostatními pasažéry, nebo zkuste Romatický let balónem, který budete mít jen vy dva pro sebe. Let balónem je krásný zážitek i dárek a můžeme vám garantovat, že na něj nikdy nezapomenete.

Kdybyste nevěděli, jakou lokalitu si pro svůj let vybrat, dali jsme pro vás dohromady Sedm nejkrásnějších lokalit pro let balonem. Věděli jste, že v balónu se nemusíte jen kochat nádherným výhledem, ale také si můžete zkusit pilotovat? Marek Vašut se s námi stal Pilotem balónu na zkoušku, a vy můžete také. 

Galerie

Získala jsi Vás tato nabídka?

Hledáte něco jiného?

Prozkoumejte zážitky z podobných kategorii: